Solidność i estetyka ponadczasowych rozwiązań.

Wykończenie już od 97zł / m2

Mieszkania
pod klucz.

W odpowiedzi na zainteresowanie Klientów lokalami gotowymi do zamieszkania przygotowaliśmy nową propozycję: wykończenia wnętrz pod klucz.

Gotowy
pakiet
produktowy.

Opracowaliśmy dla Państwa gotowy pakiet produktowy, który można modyfikować kolorystycznie i stylistycznie, uzyskując ciekawe efekty aranżacyjne oraz niepowtarzalny charakter mieszkania. Wybrane materiały pozwoliły nam zaprojektować wnętrza tak, by nawiązywały do najnowszych trendów architektonicznych, ale nie sprawiały żadnych kłopotów w późniejszym doborze mebli i dodatków. Wybrana faktura okładzin ściennych i podłogowych jest uniwersalna w każdej z aranżacji, co gwarantuje designerski styl przez wiele lat.

Wykończenie
najwyższej
jakości.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie artykułów wykończeniowych najwyższej jakości, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić jeden, optymalny standard dla wszystkich Klientów. Przyświecała nam bowiem idea stworzenia bardzo dobrego projektu przy zachowaniu minimalnych cen dla nabywcy. Indywidualna realizacja analogicznego konceptu jest o 40% droższa w porównaniu z cenami oferowanymi przez Skaland. Nasza oferta stanowi jedną z najtańszych propozycji wykończenia wnętrz dostępnych na rynku.

Architektura
komfortu.

Nasz projekt został opracowany przez zespół Skaland w skład którego wchodzi doświadczony architekt wnętrz oraz dział sprzedaży, który konfrontował na bieżąco szkice z oczekiwaniami Klientów. Do realizacji projektu zaangażowano specjalistów, którzy zajmują się wyłączenie wykańczaniem wnętrz, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości, terminowości i precyzji wykonania. Efektem takiej współpracy jest lekki projekt oparty na harmonii między maksymalną funkcjonalnością i estetyką.

Korzyści:

natychmiastowe wprowadzenie się do posprzątanego mieszkania tuż po jego odbiorze,

zastosowanie wysokiej jakości materiałów – pracujemy wykorzystując materiały renomowanych marek (m.in.: Porta, Hansgrohe, Roca, Koło, Osram, Kronopol, Markslöjd, Gron),

2-letnia gwarancję na produkty i usługę (na poszczególny asortyment obowiązuje wydłużony okres gwarancji, który zapewniają producenci materiałów wchodzących w skład oferty),

profesjonalne wykończenie mieszkania, fachowe doradztwo estetyczne,

oszczędność czasu i nerwów: wybór materiałów wykończeniowych w jednym miejscu (właściciel mieszkania na samodzielny dobór materiałów i całą logistykę poświęca ok. 140 godzin),

oszczędność pieniędzy: nie narzucamy żadnych marży i mamy dostęp do cen hurtowych.

znany od początku i niezmienny koszt, który można sfinansować kredytem hipotecznym, nie tracąc dopłat z programu MDM,

indywidualne podejście do klienta i jasne zasady współpracy.

Zakres usługi
mieszkanie pod klucz

Wszystkie pomieszczenia:

szpachlowanie ścian i sufitów, malowanie ścian oraz sufitów, montaż drzwi wewnętrznych, montaż klamek, chemię budowlaną (kleje, fugi, zaprawy), koszty transportu materiałów, zabezpieczenie uszkodzeń, nadzór autorski koordynatora robót, koszty ekipy budowlanej, terminową realizację, gwarancję na prace wykończeniowe, gwarancję na produkty i materiały (zgodną z gwarancjami producenta), sprzątanie po remoncie, profesjonalne doradztwo architekta wnętrz.

Kuchnia:

ułożenie terakoty w kuchni lub aneksie kuchennym.

Łazienka:

montaż listew przyściennych i podłogowych, ułożenie terakoty w przedpokoju, montaż paneli podłogowych w pokoju.

Przedpokój i pokoje:

kompleksowe wykończenie łazienki - całość białego montażu: umywalka z syfonami,WC, wanna z zabudową; wybrane płytki ceramiczne wraz z decorami, baterie wannowe i umywalkowe, lustro, oświetlenie. Zabudowa meblowa w okleinie naturalnej według indywidualnego projektu ( zabudowa pieca, pralki, szafki na ręczniki i akcesoria łazienkowe).